DZIURY W DROGACH NAPRAWA I REMONT

KRAKÓW – DZIURY W DROGACH – NAPRAWA I REMONT

Dziury w drogach – Zmora polskich kierowców.

Dziury na drogach stwarzają niewątpliwe zagrożenie dla poruszających się po nich pojazdów. Mogą być przyczyną poważnych uszkodzeń samochodu oraz mogą przyczynić się do utraty zdrowia, a nawet życia osób, które w nich przebywają. Tworzą element krajobrazu, który na stałe wpisał się w wiosenny obraz naszego kraju.
Niestety Polska znajduje się w takiej strefie klimatycznej, gdzie warunki dla nawierzchni drogowych są bardzo surowe. Gwałtowne zmiany temperatur powodujące zamarzanie oraz topnienie wody, co jest charakterystyczne dla okresu zimowo – wiosennego, która jeżeli dostanie się w szczeliny nawierzchni bądź w warstwy znajdujące się bezpośrednio pod nią, po zamarznięciu ją degraduje. Jeżeli więc konstrukcja drogi nie jest odpowiednia, dopasowana do tych warunków, a w przypadku starszych dróg, ulic tak się niestety zdarza, ulega ona zniszczeniu, ukazując naszym oczom dziury w nawierzchni, powszechnie podziwiane wiosną.
Dlatego też w trosce o bezpieczeństwo osób ich zdrowie oraz życie, a także w trosce o stan techniczny pojazdów poruszających się po małopolskich drogach, F.H.U. WANTA oferuje usługi w zakresie remontu ulic, dróg, nawierzchni asfaltowych, polegających na naprawie, łataniu dziur w drogach, uszczelnianiu szczelin emulsją asfaltową, a szczególnie :
  • zabezpieczenie, remont, łatanie dziur w ulicach – asfaltem na zimno
  • naprawa dziur ulicznych – asfaltem lanym (asfalt zwykły, asfalt modyfikowany, asfalt twardolany)
  • frezowanie dziur, spękań, zaniżeń, naprawa kolein
  • wykonywanie nakładek z asfaltu lanego (asfalt zwykły, asfalt modyfikowany, asfalt twardolany)
  • wykonywanie nakładek z asfaltobetonu
  • uszczelnienie szczelin, spękań w nawierzchni emulsją asfaltową,
Remontujemy drogi, naprawiamy dziury w drogach na terenie całej Małopolski, najczęściej miasto Kraków i okolice. Wszystkie remonty wykonujemy z wielką starannością i profesjonalizmem. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług w ramach napraw, remontów dziur prosimy o kontakt.
F.H.U. WANTA